Geri

Özlüce'de tek çözüm istifa mı?

Her geçen gün kan kaybeden Bursaspor’da taraftarın gündemi değişmiyor. Sahadaki başarısızlığın cezasını kulüp yönetimine kesen Yeşil Beyazlı tribünler, her fırsatta ‘istifa’ kelimesinin altını çizmekte.

23:57:49 | 2023-11-20Haberi Sesli Dinle

Ligin 14. haftasında rakibi Zonguldak Kömürspor karşısında iki kez öne geçmesine rağmen beraberliği zor kurtaran Bursaspor’da Çağatay Yılmaz yıldızlaşırken, Türk futbolunun gelecek vadeden futbolcuları arasında gösterilen Mustafa Genç’in kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bırakması kafalarda soru işareti bıraktı.

Sahada ter döken her oyuncunun galibiyet için önemli bir koz olduğu süreçte Genç’in gördüğü kartın rengini sosyal medyada gündemine taşıyan taraftar, yönetimin istifa etmesinin kulüp için hayırlı olacağını da savunmaya devam ediyor.

Kulübün daha fazla kan kaybetmeden, kritik kararlar alınması gerektiğini yorumlarına taşıyan spor eleştirmenleri ise Timsah’ı daha zor günlerin beklediğini ifade etmekte. Bu saatten sonra Özlüce’de nasıl kararlar alınır bilinmez ancak gidişatın hayra olmadığı tartışmasız bir gerçek. (Haber Merkezi)

 


ETİKET :   Bursasporbursagündem